Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO

Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO

Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO
Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO
Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO
Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO
Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO
Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO
Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO

Adaptor OTG Nga Lightning Ne USB 3.0 XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR LIGHTNING - USB

MARKA : XO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 32 x 30 x 9mm

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE DHENAVE : 480Mbps

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB DHE LIGHTNING

VECORI : ME KETE ADAPTOR SUPER TE VOGEL JU MUND TE LIDHNI NJE PAJISJE ME PORTE TE RREGULLT USB ME NJE PAJISJE LIGHTNING SI IPHONE/IPADI JUAJ,

ADAPTORI ESHTE I AFTE TE MENAXHOJE DERI NE 480Mbps PER KALIMIN E TE DHENAVE TUAJA,

MUND TE PERDORET DHE SI OTG DUKE LIDHUR USB,

TRANSFERIMI I TE DHENAVE ESHTE GJITHASHTU I MUNDUR DUKE JU LEJUAR TE DERGONI DOKUMENTE NGA NJE PAJISJE NE TJETREN,

PAMJE E THJESHTE, MATERIAL CILESOR ME ALIAZH ALUMINI DHE NIKEL RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 900 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%