Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c

Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c

Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c
Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c

Adaptor Me Shume Porta 10 Ne 1 Moxom Per Laptop Me Porte Type-c

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI & TPE

NGJYRA : GRI

HYRJE : 3 x USB 3.0 / USB 2.0 / SD CARD / MICRO SD / PD TYPE-C / VGA / HDMI / RJ45

PERMASA : 124 x 249 x 17 mm

GJATESIA E KABELLIT : 12cm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : DIZENJIM I VECANTE NE FORME RRETHI PER TE ZENE ME PAK VEND

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI TE TE DHENAVE

SHUME PORTA USB KU MUND TE LIDHNI MAUS , TASTIERE, FRESKUESE ETJ SIPAS RASTIT TE PERDORIMIT

MATERIAL CILESOR I LEHTE ME PERMASE TE VOGEL PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

TE GJITHA PORTAT USB MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 7,800 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%