Adaptor Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter / Laptop / Tablet / Telefon Me Porte Type-C

Adaptor Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter / Laptop / Tablet / Telefon Me Porte Type-C
Adaptor Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter / Laptop / Tablet / Telefon Me Porte Type-C
Adaptor Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter / Laptop / Tablet / Telefon Me Porte Type-C
Adaptor Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter / Laptop / Tablet / Telefon Me Porte Type-C

Adaptor Me 4 Porta USB3.0 Per Kompjuter / Laptop / Tablet / Telefon Me Porte Type-C

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,700 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : XO

MATERIALI : ABS

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB

PORTA HYRJE : USB 3.0 ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

4 PORTA USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps, PER MAUS, TASTIERE APO PAJISJE TE TJERA QE FUQIZOHEN NGA USB

VECORI : DIZENJIM METALIK KOMPAKT PER TE ZENE ME PAK VEND,

PAMJE MODERNE ME DRITE INDIKUESE LED PER TE DALLUAR GJENDJEN E PUNES SE PAISJES

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI DHE TRANSMETIMI TE TE DHENAVE

SHUME PORTA USB KU MUND TE LIDHNI MAUS , TASTIERE, FRESKUESE ETJ SIPAS RASTIT TE PERDORIMIT

MATERIAL CILESOR I LEHTE ME PERMASE TE VOGEL PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

TE GJITHA PORTAT USB MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%