Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C

Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C

Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C
Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C

Adaptor Karikimi XO Me Kabell Lightning / Micro & Type-C

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI

MARKA : XO

MATERIALI : PC

DALJE : 5V - 2.4A

VERSIONET: ME KABELL LIGHTNING / MICRO & TYPE-C 

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

SHPEJTESI E MADHE KARIKIMI PER TE GJITHE PAJISJET TUAJA,

I SIGURTE PER TU PERDORUR, PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Size
Cmimi real Lek 600 Oferte Lek 500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%