ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE XO ME DY PORTA USB DHE FISHE LIGHTNING / TYPE-C / MICRO 2.1A

Zbritje 25%

Size: FISHE LIGHTNING
Çmimi:
Lek 600 Lek 800
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi