Adaptor Karikimi Moxom 25W Me Porte Type-C Dhe Kabell Type-C Ne Lightning Ose Type-C

Adaptor Karikimi Moxom 25W Me Porte Type-C Dhe Kabell Type-C Ne Lightning Ose Type-C
Adaptor Karikimi Moxom 25W Me Porte Type-C Dhe Kabell Type-C Ne Lightning Ose Type-C
Adaptor Karikimi Moxom 25W Me Porte Type-C Dhe Kabell Type-C Ne Lightning Ose Type-C
Adaptor Karikimi Moxom 25W Me Porte Type-C Dhe Kabell Type-C Ne Lightning Ose Type-C
Adaptor Karikimi Moxom 25W Me Porte Type-C Dhe Kabell Type-C Ne Lightning Ose Type-C

Adaptor Karikimi Moxom 25W Me Porte Type-C Dhe Kabell Type-C Ne Lightning Ose Type-C

Size
Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 1,400 Ulje 48%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

DALJE TYPE-C : 25W

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

SHPEJTESI E MADHE KARIKIMI PER TE GJITHE PAJISJET TUAJA ME PORTE LIGHTNING OSE TYPE-C,

I SIGURTE PER TU PERDORUR, PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%