Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 45w Me 2 Porta Usb Dhe Type-c Moxom

Adaptor Karikimi 45w Me 2 Porta Usb Dhe Type-c Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 45w Me 2 Porta Usb Dhe Type-c Moxom

Adaptor Karikimi 45w Me 2 Porta Usb Dhe Type-c Moxom
Adaptor Karikimi 45w Me 2 Porta Usb Dhe Type-c Moxom
Adaptor Karikimi 45w Me 2 Porta Usb Dhe Type-c Moxom

Adaptor Karikimi 45w Me 2 Porta Usb Dhe Type-c Moxom

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES ME 2 PORTA

MARKA : MOXOM

HYRJE : AC 100 - 220V / 50-60Hz

DALJE USB : DERI NE 20V / 2.25A

DALJE TYPE-C: DERI NE 20V / 2.25A

NGJYRA : E BARDHE

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE, GODITJEVE, ZJARRIT,

SISTEM MBROJTES I SHUMEFISHTE I QARKUT,

KARIKON SHPEJT MODELET E IPHONE X DHE SIPER DHE ANDROID,

NJOHJE INTELIGJENTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME TELEFONAT E FUNDIT NE TREG,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE, ZE PAK VEND, PAKETOHET LEHTE,

PRAKTIK NE PERDORIM ,

PAMJE MODERNE ME SIPERFAQE TE LEMUAR DHE MATERIAL I DURUESHEM E JETEGJATE

Size
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%