Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1

Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 10 në 1

Emri: Adaptor me shumë porta

  Marka: Hoco

  Materiali: Aliazh alumini + ABS

  Përshtatet për: Paisjet me portë Type-C

  Hyrje Typë-C: 100W MAX

  Porta HDMI: Dalje video me rezolucion 4K @ 30Hz

  2 x Porta USB 2.0: Me shpejtësi transmetimi 480MBps

  1 x Porta USB 3.0: Me shpejtësi transmetimi 5GBps

  Porta SD dhe Micro SD: Deri në 32GB

  Porta RJ45: Për internet dhe LAN

  Porta AUX: 3.5mm për audio

  Veçori:

  • Material cilësor dhe përmasë e vogël për ta pasur gjithmonë me vete.

  • Pamje moderne me porta të ndryshme për çdo rast përdorimi.

  • Shpejtësi karikimi dhe transmetimi të mahnitshme.

  • Mbrojtje e shumëfishtë e qarkut,

  • Porta HDMI mbështet pamje deri në 4K për ta lidhur me një monitor apo televizor.

  • Mund të lidhet me aksesorë të jashtëm si tastiera, muasi, hardisku etj nëpërmjet 3 portave USB duke e përdorur laptopin si desktop për të punuar me shpejtë dhe më lehtë të dhëna të ndryshme.

  • Vjen me portë HDMI dhe VGA për dalje video.

  • Porta RJ45 për internet dhe LAN dhe porta AUX 3.5mm për audio.

  • Porta për leximin/shkrimin e kartave SD dhe TF për kalim të lehtë të fotove/videove nga karta në kompjuter/laptop/telefon dhe anasjelltas.

  • Materiali prej aliazh të aluminit e shpërndan në mënyrë efektive nxehtësinë.

  • Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash.

  • Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

  Cmimi real Lek 6,300 Oferte Lek 4,900 Ulje 22%
  /

  Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

  -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

  Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

  -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
  Blini super lehtë me WhatsApp
  Të tjera nga Adaptor
  Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
  remax
  Lek 800
  Oferte
  Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
  moxom
  Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
  Oferte
  Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
  baseus
  Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
  Oferte
  Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
  baseus
  Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
  Oferte
  Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
  baseus
  Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%