Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco

Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco

Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco

Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco

Emri: Adaptor audio me Bluetooth

Marka:
 Hoco

Versioni i Bluetooth-it: V5.0

Distanca e transmetimit: <10m

Kapaciteti i baterisë: 145mAH

Pesha: 12g

Koha: Në karikim rreth 2 orë / Në përdorim rreth 8 orë
Veçori:

• Cilësi e lartë, transmetim audio me qartësi kristal.

• Përmasë e vogël që nuk zë vend.

• Një karikim ju mundëson të përdorni pajisjen deri në 8 orë.

• Mikrofoni i integruar për telefonata gjatë ngarjes së makinës.

• Përshtatshmëri të gjerë me pajisjet me portë AUX 3.5mm.

• Përdoret shumë lehtë, nuk ka nevojë për instalim të ndonjë programi.

• Produkt shumë praktik që gjen përdorim në shumë situata.

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,600 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%