Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE SHPINE XIAOMI MINIMALIST URBAN BACKPACK 2

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : PELHURE-FIBER POLYCOOL

PERMASA : 305 x 140 x 400mm

NGJYRA : GRI E HAPUR, BLU, GRI E ERRET

PESHA : RRETH 0.77kg

VELLIMI : RRETH 17L

VECORI : ÇANTE SHPINE XIAOMI MINIMALIST URBAN BACKPACK 2
E THJESHTE DHE E LEHTE, MINIMALIZEM PER SHIJET E KUJTDO
VEND PER LAPTOP 15,6 INÇ | REZISTENTE NDAJ KONSUMIT DHE E PAPERSHKUESHME NGA UJI | FORME E THJESHTE KATRORE | E LEHTE DHE E FORTE

UDHETONI LEHTE DHE KUDO, ME SERIOZITET DHE ELEGANCE
MBANI HISTORINE TUAJ NE SHPINE, NDIQNI ENDRRAT TUAJA, NDJENI GEZIMIN DHE PERJETONI MAGJEPSJE. MOS U ZGJASNI, MOS TREGONI NEGATIVITET POR SHKONI NE BETEJE LEHTE DHE BEHUNI ASHTU SI JU PELQEN.

DIZENJIM TREDIMENSIONAL KATROR, ​​I THJESHTE DHE ME STIL
PJESA E SIPERME MBESHTETET NGA NJE FLETE ÇELIKU E FORTE POR SUPER ELASTIKE DHE TREDIMENSIONALE. SIPERFAQJA ESHTE E PERZIER ME GRI DHE TE ZEZE DHE ME FORMA TE ERRETA TE THURRURA.
QOFTE DUKE ECUR NE RRUGET E DENDURA, DUKE LEVIZUR PER NE DHE NGA PUNA, OSE NJE UDHETIM I BUKUR NE DISTANCA TE GJATA, CANTA MUND TE PERPUTHET FARE LEHTE ME VESHJEN TUAJ.

HAPESIRE ​​RUAJTESE TREDIMENSIONALE, PER LAPTOPE 15,6 INÇ
XHEP I INTEGRUAR PER LAPTOP, I SIGURUAR ME NGJITESE VELCRO, KESHTU QE NUK KA NEVOJE TE SHQETESOHENI PER RRESHQITJE NE RASTET KUR ÇANTA KTHEHET ME KOKE POSHTE. KA 2 XHEPA KRYESOR DHE 1 NE ANEN E KUNDERT.
XHEP ME ZINXHIR PER DOKUMENTET TUAJ, PAJISJET E PERDITSHME MUND TE VENDOSEN NE MENYRE TE RREGULLT, PA E HEQUR ÇANTEN E SHPINES DHE PA KERKUAR VERBERISHT.

DIZENJIM I LEHTE, ME E THJESHTE PER TE UDHETUAR
DIZENJIMI I NJE ÇANTE PESHELEHTE KA QENE GJITHMONE PIKA KYÇE E KERKIMIT DHE KERKIMIT TE XIAOMI. DUKE SIGURUAR TE NJEJTIN KAPACITET, ATA MUND TE OPTIMIZOJME STRUKTUREN E BRENDSHME DHE TA PERSHTASIN ATE.
PELHURE PESHELEHTE, ÇANTA E RE E SHPINES PESHON RRETH 80g ME PAK SE ÇANTA E SHPINES SE GJENERATES SE MEPARSHME.

8 LLOJE NDARJESH SHUMEFUNKSIONALE PER RUAJTJEN E RREGULLT TE SENDEVE TE VOGLA
SHTRESA E JASHTME ESHTE E PAJISUR POSAÇERISHT ME XHEPA ME DY SHTRESA PER SENDET E PERDORURA ZAKONISHT, NE MENYRE QE SENDET E VOGLA TE VENDOSEN SIÇ DUHET. XHEPI I VESHUR ME PVC I PAPERSHKUESHEM NGA UJI NE TE MAJTE MUND TE MBAJE GOTA UJI OSE ÇADRA, NJE XHEP I VEÇANTE PER SYZE ESHTE PROJEKTUAR POSAÇERISHT NE ANEN E DJATHTE. PJESA E BRENDSHME ESHTE FANELLE E TRASHE, E CILA ESHTE E HOLLE DHE E BUTE, KESHTU QE NUK KA NEVOJE TE SHQETESOHENI PER GERVISHTJET E SYZEVE.

NIVELI 4 I PAPERSHKUESHMERISE NGA UJI, I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ KONSUMIT
ÇANTA E SHPINES ESHTE BERE NGA NJE LLOJ E RI PELHURE, E CILA KA KARAKTERISTIKA TE NIVELIT 4 TE REZISTENCES NDAJ UJIT. EDHE NESE FILXHANI I KAFESE ESHTE PERMBYSUR AKSIDENTALISHT, VENDOSENI NE ÇANTEN E SHPINES DHE PERDORNI NJE PESHQIR TE LAGUR.
MUND TE PASTROHET LEHTESISHT DHE TE MBAHET E THATE DHE E RREGULLT.

RRIPA TE PERMIRESUAR NE FORME S, ZVOGELONI LODHJEN DHE PRESIONIN NGA SHPATULLAT DHE TE SHPINA
RRIPAT E SHPATULLAVE DHE PJESA MBRAPA JANE BERE NGA RRJETE NE FORME HOJESH, E CILA KA ELASTICITET DHE FRYMEMARRJE TE SHKELQYER, ME E BUTE DHE ME E REHATSHME GJATE MBAJTJES SE PESHES. NE KETE MENYRE ZVOGELOHET RENDESA DHE PRESIONI I ÇANTES SE SHPINES NE SHTYLLEN KURRIZORE. GJITHASHTU DIZENJIMI I RRIPAVE TE SHPATULLAVE NE FORME S NDIHMON NE BALANCIMIN E FORCES.

E DISPONUESHME NE TRE NGJYRA
GRI E HAPUR
BLU
GRI E ERRET

Color
Cmimi real Lek 5,000
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%