Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook

Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook

Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook
Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook
Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook
Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook
Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook
Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook

Kabell Type-c Origjinal 2m Apple Original Type-c Cable Per Macbook

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : APPLE

MODELI : MLL82ZM/A

GRADA : ORIGJINALE

GJATESIA : 2m

DALJE : 2.1A

NGJYRA : E BARDHE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE TYPE-C PER PAJISJET APPLE

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

DIZENJIM I THJESHTE,

KARIKON DHE SINKRONIZON TE DHENA SHPEJT,

I LEHTE DHE PRAKTIK PER PERDORIM TE PERDITSHEM

GJATESI I MJAFTUESHME PREJ 2m PER TE PERDORUR MACBOOK-UN EDHE GJATE KARIKIMIT

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,900 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Apple Origjinale
Oferte
Kabell Usb Origjinal 1m Apple Original Lightning Cable
apple
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%