Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini

Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : DJI

MODELI : RS 3 MINI

MATERIALI : ABS + PC

DIMENSIONET (TE PALOSUR) : 323 × 195 × 98mm

DIMENSIONET (HAPUR) : 180 × 159 × 296mm

GJATËSIA E PALOSUR : 323 MM (ME PERJASHTIM TE KAPJES SE ZGJATUR)

GJATËSIA E HAPUR (PA KAMERE) : 296 MM

NGJYRA : E ZEZE

PESHA : 735g

PESHA E LEJUAR : DERI NË 2 KILOGRAMË (4.4 LBS)

GAMA E PJERRESISE : -95° DERI +240°

GAMA E RROTULLIMIT : ±230°

GAMA E PANELIT : 360°

BATERIA : 2499 mAh 7.2V

LLOJI I BATERISE : BATERI LI-JON

KOHA E FUNKSIONIMIT : DERI NE 10 ORE

VECORI :

STABILIZIM I PERMIRESUAR : DJI RS3 MINI OFRON STABILIZIM TE JASHTEZAKONSHEM ME 3 AKSE PER PAMJE TE QETE EDHE NE MJEDISE SFIDUESE, DUKE PERDORUR ALGORITME DHE MOTORE TE AVANCUAR

UNIVERSAL : GIMBAL MBESHTET PA PROBLEME KAMERA TE NDRYSHME PROFESIONALE, DUKE OFRUAR PERSHTATSHMERI PERMES OPSIONEVE TE NDRYSHME TE MONTIMIT

KONTROLLE INTUITIVE : KONTROLLET INTUITIVE DHE DIZAJNI ERGONOMIK E BEJNE DJI RS3 MINI TE PERSHTATSHEM PER PERDORUESIT SI PER PERDORUESIT ME PERVOJE ASHTU EDHE PER ATA FILLESTARE

BATERI JETEGJATE : DJI RS3 MINI KRENOHET ME NJE BATERI ME KAPACITET TE LARTE PER KOHE TE ZGJATUR FOTOGRAFIMI DHE TEKNOLOGJI TE KARIKIMIT TE SHPEJTE

KONTROLLI I FOKUSIT : KONTROLLI I PERPARUAR I FOKUSIT ARRIHET PERMES NJE RROTE FOKUSIMI TE INTEGRUAR DHE MOTORIT TE FOKUSIT SHOQERUES

MODALITETET TE PERDITESUARA : MODALITETE TE SHUMTA TE SHKREPJES, SI "PAN FOLLOW" DHE "FULL FOLLOW", MUNDESOJNE SHKREPJE TE GJITHANSHME DHE DINAMIKE TIME-LAPSE DHE MOTION CONTROL OFROJNE VIDEO KOMPLEKSE

VEÇORITE INTELIGJENTE : PERFSHIN FORCE MOBILE PER LEVIZJE TE KONTROLLUARA NGA SMARTPHONE, PARACAKTIME TE NDRYSHME TE SHKREPJES DHE OPSIONE KRIJUESE SI VIRTUAL JOYSTICK, TIME TUNNEL DHE PANO MODE PER SHKREPJE KINEMATOGRAFIKE

Cmimi real Lek 45,900 Oferte Lek 38,900 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Drite LED Profesionale Godox 150W
godox
Oferte Lek 79,900 Cmimi real Lek 92,000 Ulje 13%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Mini
dji
Oferte Lek 38,900 Cmimi real Lek 45,900 Ulje 15%
Stabilizues Kamere Gimbal DJI RS 3 Me 3 Akse
dji
nga Lek 49,900
Oferte
Drite LED Profesionale Godox 200W Me Softbox
godox
Oferte Lek 58,900 Cmimi real Lek 65,000 Ulje 9%