Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Makine Moxom

Mbajtese Celulari Makine Moxom X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Makine Moxom

Mbajtese Celulari Makine Moxom
Mbajtese Celulari Makine Moxom
Mbajtese Celulari Makine Moxom
Mbajtese Celulari Makine Moxom
Mbajtese Celulari Makine Moxom

Mbajtese Celulari Makine Moxom

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASE 4 - 6.7 INÇ

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

TRUP ELASTIK PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINE OSE TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR SIPERFAQEN DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

RROTULLIM 360 GRADE PER TELEFONIN, 

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4 - 6.7 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA DHE NE LEVIZJE TE TAVOLINES,

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,600 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%