Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE DORE 

MATERIALI : ABS + PC

PERMASA : 50 x 4 x 4 cm

FUQIA: 60W MAX

KAPACITETI BATERISE: 2000mAh

INPUTI: 5V / 2A

TEMPERATURA : 3000-6500K

NIVELIMI I NDRICIMIT : 0 - 100%

VECORI : NDRICIMI IDEAL NUK KA QENE KURRE ME I LEHTE DHE PRAKTIK,

ME VEND PER VIDE 1/4" PER TA MONTUAR NE TRIPODE TE NDRYSHEM

LLAMBE E FUQISHME PER CDO PERDORIM,

FLEKSIBILITET DHE LIRSHMERI GJATE PERDORIMIT

GRADIM I LEHTE I TEMPERATURES ( NGROHTESISE ) DHE NDERRIMIT TE LEDEVE.

E PAJISUR ME TELEKOMANDE PER NJE KONTROLL ME TE SHPEJTE TE FAKTOREVE TE NDRICIMIT,

BUTONA KONTROLLI PER TA KOMANDUAR NE CAST 

ME EKRAN DIGJITAL LED PER KONTROLL ME PRECIZ TE NDRICIMIT DHE NGJYRAVE

Cmimi real Lek 5,300 Oferte Lek 3,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%