Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona

Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona X
+
-
=

?
Porosit Tani

Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona

Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona

Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI VR  

MARKA : SHINECON

MATERIALI : ABS

VECORI : E ARDHMJA ESHTE KETU

LENTE TE CILESISE USHTARAKE ME TE LARTE ME DIZAJN OPTIK.

PERSHTATJE PERFEKTE 5.5 - 6.7 INÇ PER TELEFONAT ANDROID&IOS.

TEKNOLOGJIA E PERPUNIMIT TE SHTREMBERIMIT OPTIK, DO TE ZVOGELOJE SASINE E TE DHENAVE TE NEVOJSHME PER T'U PERPUNUAR, E CILA REZULTON NE ZENIEN E ME PAK BURIMEVE TE TELEFONIT TUAJ DHE PER PASOJE ZVOGELIMIN E GJENERIMIT TE NXEHTESISE.

DIZAJN ERGONOMIK DHE MODERN, PESHE SUPER E LEHTE SA DO TE HARRONI QE I KENI VENDOSUR, STRUKTURE RIGOROZE DHE E SIGURTE PER PAJISJEN TUAJ DHE ME LEVIZJE TE SHPESHTA TE KOKES.

SUPORTON SHUMICEN E VIDEO VR/3D CARDBOARD NE TREG, QOFSHIN NGA APLIKACIONE APO YOUTUBE

KUFJET KANE NJE KAPAK GJYSME TRANSPARENT PER KAMEREN - OFROHET FILM ME REALITET TE SHTUAR (VR).

LENTE E DYFISHTE E RREGULLUESHME INDIVIDUALISHT: SHIKUESI I REALITETIT VIRTUAL VR SHINECON KA NJE RREGULLIM TE REHATSHEM TE LENTEVE NE 4 DREJTIME PER SECILIN SY VEÇ E VEÇ - DUKE RREGULLUAR FOKUSIN DHE IPD (DISTANCA NDERPUPILLARE).

JASTEKU I FYTYRES SE SYZEVE VR ESHTE PREJ LEKURE TE BUTE. RRIPI I BUTE DHE ELASTIK I KOKES LEHTESON PRESIONIN NE HUNDE DHE FYTYRE. SYZET VR JANE SHUME TE LEHTA, JU MUND TE MERRNI NJE PERVOJE ME TE MIRE TE REALITETIT VIRTUAL.

LENTET ASFERIKE HD TE MBROJTURA NGA SYTE ME NJE VIZION TE SHTUAR TE SHKALLES MAKSIMALE DO T'JU JAPIN NJE PERVOJE TE PAHARRUESHME TE ZHYTJES NE BOTEN E REALITETIT VIRTUAL. FUSHA E RRITUR E SHIKIMIT TE SYZEVE TONA TE REALITETIT VIRTUAL DO T'JU BEJE TE NDIHENI SI NJE INTERPRETUES I VERTETE, JO NJE VEZHGUES I THJESHTE.

TJETER : PRODUKTI ORIGJINAL ME LOGON E MARKES SHINECON

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,900 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%