KUFJE ORIGJINALE APPLE EARPODS ME KABELL ME FISHE AUDIO LIGHTNING KUFJE ORIGJINALE APPLE EARPODS ME KABELL ME FISHE AUDIO LIGHTNING
36%
Lek 2,900 Lek 4,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO LIGHTNINGMARKA : APPLEMODELI : EARPODSGJATESIA E KABELLIT : 1mMATERIALI : ABS + TPEFREKUENCA E PERGJIGJES...
KABELL USB ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE KABELL USB ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE
32%
Lek 1,700 Lek 2,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : APPLE GRADA : ORIGJINALEGJATESIA : 1m DALJE : 2.1A NGJYRA : E BARDHEPERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE...
ADAPTOR ORIGJINAL NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm APPLE PER IPHONE ADAPTOR ORIGJINAL NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm APPLE PER IPHONE
29%
Lek 1,700 Lek 2,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mmMARKA : APPLENGJYRA : E BARDHE PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E...
ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 20W ME PORTE TYPE-C PER iPHONE DHE iPAD ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 20W ME PORTE TYPE-C PER iPHONE DHE iPAD
31%
Lek 4,500 Lek 6,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240V FREKUENCA: 50 to 60 HzDALJE : 9 /2.2 A.PORTA DALESE : 1 TYPE-CNGJYRA :...
COVER LEKURE APPLE LEATHER CASE PER iPHONE 12 MINI / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX COVER LEKURE APPLE LEATHER CASE PER iPHONE 12 MINI / 12 / 12 PRO / 12 PRO MAX
44%
Lek 1,000 Lek 1,800
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : COVER LEKUREMARKA : APPLEMODELI : LEATHER CASEMARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SERIA E IPHONE 12MATERIALI :  LEKURE NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / BLU / JESHILE...
ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE
32%
Lek 1,700 Lek 2,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLE HYRJE : AC 100 - 240VDALJE : 5V / 1APORTA DALESE : 1 USBNGJYRA : E BARDHE VECORI...
KABELL TYPE-C NE LIGHTNING ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE KABELL TYPE-C NE LIGHTNING ORIGJINAL 1m APPLE ORIGINAL LIGHTNING CABLE
10%
Lek 3,500 Lek 3,900
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : KABELL USB TYPE-C NE LIGHTNINGMARKA : APPLE GRADA : ORIGJINALEGJATESIA : 1m NGJYRA : E BARDHE PERSHTATET ME FUQI: 18W, 20W, 29W, 30W, 61W,...
KUFJE CIFT ORIGJINALE ME BLUETOOTH APPLE AIRPODS, ME MBAJTESE KARIKIMI KUFJE CIFT ORIGJINALE ME BLUETOOTH APPLE AIRPODS, ME MBAJTESE KARIKIMI
34%
Shitur
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH MARKA : APPLEMODELI : AIRPODSVERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10 - 30mKAPACITETI I BATERISE : 18.6 mAhKAPACITETI I BATERISE SE...
KARIKUES MACBOOK-U ORIGJINAL APPLE 45W MAGSAFE 2 KARIKUES MACBOOK-U ORIGJINAL APPLE 45W MAGSAFE 2
19%
Lek 6,500 Lek 8,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MACBOOK-UMARKA : APPLEMODELI : MAGSAFE 2HYRJE : AC 100 - 220V / 1.5A / 50-60HzDALJE : 14.5V / 3.05AFUQIA NE...
KABELL TYPE-C ORIGJINAL 2m APPLE ORIGINAL TYPE-C CABLE PER MACBOOK KABELL TYPE-C ORIGJINAL 2m APPLE ORIGINAL TYPE-C CABLE PER MACBOOK
28%
Lek 2,900 Lek 4,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : USB KABELLMARKA : APPLE MODELI : MLL82ZM/A GRADA : ORIGJINALEGJATESIA : 2m DALJE : 2.1A NGJYRA : E BARDHEPERDORIMI : PER KARIKIM DHE...
ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W SIPAS STANDARDIT UK ME NJE PORTE PER iPHONE ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W SIPAS STANDARDIT UK ME NJE PORTE PER iPHONE
35%
Lek 1,500 Lek 2,300
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240VDALJE : 5V / 1APORTA DALESE : 1 USBNGJYRA : E BARDHE VECORI :...
KARIKUES MACBOOK-U ORIGJINAL APPLE MAGSAFE 45W & 60W GJATESIA E KABULLIT : 1.7m KARIKUES MACBOOK-U ORIGJINAL APPLE MAGSAFE 45W & 60W GJATESIA E KABULLIT : 1.7m
26%
Lek 5,900 Lek 8,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MACBOOK-UMARKA : APPLEMODELI : MAGSAFEHYRJE : AC 100 - 220V / 1.5A / 50-60HzDALJE : 12.5V / 3.65AFUQIA NE DALJE...
KARIKUES MACBOOK-U ORIGJINAL APPLE ORIGINAL MAGSAFE2 60W ME KABELL GJATESIA : 1.7m KOKE MAGNETIKE KARIKUES MACBOOK-U ORIGJINAL APPLE ORIGINAL MAGSAFE2 60W ME KABELL GJATESIA : 1.7m KOKE MAGNETIKE
26%
Lek 5,900 Lek 8,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MACBOOK-UMARKA : APPLEMODELI : MAGSAFE2HYRJE : AC 100 - 220V / 1.5A / 50-60HzDALJE : 16.5V / 3.65AFUQIA NE DALJE...
ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 29W / 61W ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 29W / 61W
25%
Lek 5,900 Lek 7,900
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MACBOOK-UMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240V / 1.5A / 50-60HzDALJE : 14.5V - 2A  LIDHJA : USB TYPE-CPESHA : 92gPERDORIMI : PER KARIKIMIN E...
ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 87W ADAPTOR KARIKIMI MACBOOK-U USB TYPE-C ORIGJINAL APPLE 87W
23%
Lek 6,900 Lek 9,000
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES MACBOOK-UMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240V / 1.5A / 50-60HzDALJE : 20V - 4A LIDHJA : USB TYPE-CPESHA : 92gPERDORIMI : PER KARIKIMIN E...
ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE ADAPTOR KARIKIMI APPLE ORIGJINAL 5W ME NJE PORTE PER iPHONE
32%
Lek 1,700 Lek 2,500
PERSHRKIMI I PRODUKTITEMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINALMARKA : APPLEHYRJE : AC 100 - 240VDALJE : 5V / 1APORTA DALESE : 1 USBNGJYRA : E BARDHE VECORI :...
Items 1 to 16 of 16 total