Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)

Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5) X
+
-
=

?
Porosit Tani

Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)

Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)
Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)
Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)
Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)
Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)
Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)

Leve Kontrolli Origjinale Sony DualSense Wireless Per Playstation 5 (PS5)

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)

MARKA : SONY

MODELI : DUALSENSE

KAPACITETI I BATERISE : 1560mAh

PERSHTATET ME : PLAYSTATION 5

VECORI : SUPORTON LIDHJE TE FORTE WIRELESS ME SONY PLAYSTATION 5,

LIDHJE ME USB TYPE-C PER TE KARIKUAR OSE PER TU LIDHUR ME PC,

DIZAJN ERGONOMIK ME MATERIALE TE CILESISE SE LARTE, PER T'IU DHENE KOMFORT GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

MOTORRET E INTEGRUAR DRIDHEN SIPAS LOJES QE LUANI DUKE E BERE EKSPERIENCEN TUAJ SA ME REALE,

PAMJE MODERNE DHE ELEGANTE, PA SAKRIFIKUAR PERFORMANCEN,

BUTONA CILESORE PER NJE PERDORIM TE GJATE,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE

Cmimi real Lek 10,000 Oferte Lek 7,000 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 15,500 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%