Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip
Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip

Hidratues Ajri Baseus Humidifier Tulip

PERSHKRIMI

EMRI : LAGESHTUES AJRI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS

PERMASA : 170 x 75 x 55mm

KAPACITETI I BATERISE : 1500mAh

HYRJE : 5V - 1A

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : RREGULLIM ME TRE NIVELE, PER LAGESHTIM TE SHPEJTE OSE HIDRATIM DELIKAT

ZHURME E ULET PREJ 20dB NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE

BATERI ME KAPACITET TE LARTE E CILA ZGJAT DERI NE 30 DITE ME NJE KARIKIM

MBAJTESE PER INSTALIM TE LEHTE NE MUR APO KUDO TJETER

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%