Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L

Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L X
+
-
=

?
Porosit Tani

Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L

Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L
Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L
Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L
Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L
Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L
Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L
Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L

Çajnik Modern me Pamje Retro Klasike me Kontenier Xhami 1.7L

Emri: Blender

Marka: XO

Materiali: SUS304 + xham

Fuqia: 1850 - 2200W

Përmasa: 22 x 21.5 x 29 cm

Veçori:

 • Produkt ideal për çdo familje për një jetë më të shëndetshme

 • Fikje automatike kur nuk ka ujë ose kur uji fillon të vlojë

 • Filter i zhvendosshëm

 • Kontenier inoksi që pastrohet lehtë dhe ruan cilësinë e ushqimit

 • Pamje klasike që përshtatet me çdo ambient

 • Material cilësor i durueshëm ndaj përdorimit dhe i lehtë për t'u pastruar.

 • Me funksione enkas për një ditë produktive duke ju kursyer kohë në përgatitjen e ushqimit.

 • Produkt i certifikuar për cilësi dhe siguri me certifikata të shumëfishta.

Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 6,500 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga XO
Oferte
Mbajtese Tavoline Universale Xo Per Laptop, Tablet
xo
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%
MIKROFON MINI PORTABEL XO QE KAPET TEK JAKA ME PORTE AUX 3.5MM / LIGHTNING / TYPE-C -2M
xo
Lek 1,000
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900
Oferte
Mini Projektor Yjesh XO Astronaut
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 22%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%