Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus

Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus

Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus

Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus

PERSHKRIMI

EMRI : JASTIK KUNDER DHIMBJES

MARKA : BASEUS

MATERIALI : MEMORY

PERMASA : 395 x 263 x 115mm

NGJYRA : GRI / PORTOKALLI

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

JASTIKU I PERKRYER PER UDHETIMET ME MAKINE,

NUK DO KENI ME DHIMBJE TE KOKES, MESIT APO QAFES,

ME MATERIAL MEMORY QE MERR FORMEN E TRUPIT TUAJ,

MUND TA PERDORNI KUDO DHE PER KEDO, SI PER RRITUAR ASHTU EDHE FEMIJE.

Color
Cmimi real Lek 5,000 Oferte Lek 3,700 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%