Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop

Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop
Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop
Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop
Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop
Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop
Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop

Usb Me Bluetooth 4.0 Baseus Per Cdo Kompjuter / Latop

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,200 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB ME BLUETOOTH

MARKA : BASEUS

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE DHENAVE :  VERSIONI 4.0

VECORI : LEJON KOMPJUTERIN OSE LAPTOPIN TUAJ TE LIDHET ME CDO PAJISJE ME BLUETOOTH QOFTE KUFJE, GAMEPAD, MOUSE ETJ.

ME CIP TE INTEGRUAR DHE KONSUM TE ULET,

DISTANCA E TRANSMETIMIT DERI NE 10 METRA.

MATERIAL CILESOR DHE JETEGJATESI.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%