Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO

USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO

USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO
USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO

USB 3.0 DHE OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB OTG LIGHTNING / MICRO & TYPE-C

BRAND : XO

KAPACITETI : 64GB / 128GB / 256GB

MATERIALI : ALIAZH ZINKU

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT NGA USB : LEXIM 80 - 100 MB/s & SHKRIM 15 - 30 MB/s

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT NGA TYPE-C : LEXIM 30 - 40 MB/s & SHKRIM 10 - 20 MB/s

PERDORIMI : PER TE TRANSMETUAR TE DHENA, SHERBEN DHE SI OTG

VECORI : PAISJE E VOGEL ME FUNKSION TE MADH, USB DHE LIGHTNING / MICRO APO TYPE-C

Size
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,400 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%