Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED

Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED

Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED
Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED
Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED
Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED
Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED

Trekembesh (Tripod) XO Per Telefon Me Drite Rrethore LED

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH ( TRIPOD ) PER SELFIE OSE VIDEO

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC +METAL

GJATESIA E TRIPODIT : 24CM

FUQIA: 12W

INPUTI: 5V / 2A

DIAMETRI I DRITES LED : 26 CM / 10 INÇ

TEMPERATURA E DRITES : 2700 - 6500K

NDRICIMI : 10 NIVELE

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : SMARTPHONES

VECORI : PJESE E POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONIN 

DIZENJIM PER KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

DRITE LED NE FORME RRETHORE PER NDRICIM PERFEKT DHE TE NJETRATJSHEM

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 4,700 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%