Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri Jashtme Multi-funksionale 12000mah 12v Qe Ndez Automjete Te Ndryshme Ne Raste Emergjente

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME EMERGJENTE

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 12000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2.1A MAX

DALJE : DC 5V / 3A 

PESHA : 470g

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : BATERI E JASHTME SHUME-FUNKSIONALE E CILESISE SE LARTE PER NDEZJEN E MAKINES NE RASTE NUK NDIZET DOT ME BATERINE E VET PER SHKAQE TE NDRYSHME,

PERDORET SHUME LEHTE, ESHTE E SIGURTE FALE DIZENJIMIT ME MBROJTJE TE SHUMEFISHTE,

PERFORMACE ME E LARTE, PAMJE MAHNITESE MODERNE,

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TEPER TE VYER PER MOMENTE EMERGJENTE, E KENI GJITHMONE ME VETE SA HERE QE JU DUHET PA JU ZENE SHUME VEND,

DIZENJIM PRECIZ DUKE IMITUAR PJESEN E PERPARME TE MAKINES PERSHTATET PLOTESISHT ME CDO AMBIENT MAKINE DUKE I DHENE PAMJE LUKSOZE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E AUTOMJETEVE NE TREG QE NDIZEN ME VOLTAZH 12V SI P.SH TAKSITE, FOURISTRADAT, MAKINA ELEKTRIKE, KAMION TE VOGEL ETJ,

E PAJISUR ME LLAMBE PER T'A PERDORUR NE RAST NEVOJE NDRICIMI APO PER TA PERDORUR SINJAL EMERGJENCE SOS,

ME NJE KARIKIM TE PLOTE MUND TE NDIZNI DERI NE 50 NJE AUTOMJET ME 
INDIKATORI LED NE FORME RRETHI JU TREGON NIVELIN E BATERISE ME NJE SHIKIM TE SHPEJTE,

MUND TE NDIZNI MAKINEN TUAJ EDHE NE TEMPERATURA TE ULETA SEPSE BATERIA E JASHME ESHTE E DURUESHME DHE FUNKSIONALE DERI NE MINUS 40°C,

PERDORET SI BATERI E JASHME PER TE KARIKUAR PAJISJE TE NDRYSHME ELEKTRONIKE NE SAJE TE PORTES DALESE USB 5V / 2.4A, OSE DALJE TYPE-C 3A

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE  MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Cmimi real Lek 15,000 Oferte Lek 10,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%