Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb
Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb
Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb
Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Mouse Pad Me Ndricues Rgb

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TAPET MAUSI

PERMASAT : 30 x 25cm

MATERIALI : MIKROFIBER + GOMINE

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

NDRICUES FANTASTIKE LED PER ATMOSFEREN PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA

MAUSI NUK DO TE KETE ASNJE PROBLEM REGJISTRIMI TE LEVIZJEVE,

SHTRESE E POSHTME E GOMUAR PER SUPORT MAKSIMAL KUNDER RRESHQITJEVE,

PERMASA PRAKTIKE PER PERDORIM KUDO DHE TRANSPORT TE LEHTE

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900