Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Logitech Mouse Pad

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Logitech Mouse Pad X
+
-
=

?
Porosit Tani

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Logitech Mouse Pad

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Logitech Mouse Pad
Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Logitech Mouse Pad

Tapet Mausi Mikrofiber Gaming Logitech Mouse Pad

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TAPET MAUSI

MARKA : LOGITECH

PERMASAT : 25 x 20cm

MATERIALI : MIKROFIBER + GOMINE

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, 

MAUSI NUK DO TE KETE ASNJE PROBLEM REGJISTRIMI TE LEVIZJEVE,

SHTRESE E POSHTME E GOMUAR PER SUPORT MAKSIMAL KUNDER RRESHQITJEVE,

PERMASA PRAKTIKE PER PERDORIM KUDO DHE TRANSPORT TE LEHTE

Cmimi real Lek 550 Oferte Lek 300 Ulje 45%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900