Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus

Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus

Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus
Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus

Super Adaptor Me 16 Porta Per Laptop / Kompjuter Me Porte Type-c Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR LAPTOPI ME 16 PORTA NE 1 KABELL

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 162 x 80 x 80mm

PESHA : 247g

FISHE DALJE : TYPE-C

PORTE DALJE : 1 x ​HDMI, 1 x VGA, 2 x USB-C, 1 x USB-C PC, 2 x USB-A 2.0, 3 x USB-A 3.0, 1 x RJ45, 1 x 3.5mm, 1 x SD/MMC, 1 x MicroSD / TF, 1 x DC 12V

VECORI : 16 PORTA NE 1 PAISJE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

LIDHET ME PROJEKTOR ME PORTE VGA,

LIDHET ME INTERNET ME PORTE RJ45,

LIDHET ME KUFJE ME PORTE AUDIO 3.5mm,

CDO PORTE KA ÇIP ME VETE DUKE SIGURUAR KESHTU PERFORMANCEN EKSELENTE

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 3 PORTAVE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE LEHTESUAR DHE SHPEJTUAR PERPUNIMIN E TE DHENAVE,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ALUMINI TE ZGJEDHUR PER TE SIGURUAR JETEGJATESI,

PERSHTATET ME LAPTOPET ME PORTE TYPE-C DHE POTHUJASE ME TE GJITHE SISTEMET E OPERIMIT,

PRANON KARTE MEMORIE NORMALE DHE MICRO DUKE I LEXUAR NE CAST,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

TJETER : MBESHTETESJA

Cmimi real Lek 12,900 Oferte Lek 10,900 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%