SET KARIKIMI BASEUS: ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE SUPER I VOGEL BASEUS ME KARIKIM TE SHPEJTE PD 3.0 / QC3.0 DHE KABELL TYPE-C NE LIGHTNING

Zbritje 27%

Çmimi:
Lek 2,200 Lek 3,000
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi