Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse

Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse

Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse
Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse
Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse
Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse
Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse
Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse

Selfie Stick Moxom Me Stabilizues Kamere Gimbal 2 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : MOXOM

MATERIALI : ABS + PC

PERMASAT : 195 x 70 x 40mm

GJATESIA MAX E HAPJES : 750mm

GJERESIA E TELEFONIT: 60 - 95mm MAX

BATERIA: 450mAh

NGJYRA : E ZEZE

KOHA KARIKIMIT: 2 ORE / PERDORIM 2 ORE

SUPORTON : TE GJITHE TELEFONAT SMARTPHONE

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULARE,

GJATESI TE RREGULLUESHME,

KOKE E RROTULLUESHME ME KEND TE RREGULLUESHEM,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

NDERTIM I FORTE ALIAZHI ALUMINI,

STABILIZIM DHE QENDRUESHMERI PER VIDEOT TUAJA

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,500 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%