Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Paste Per Pajisjet Salduese Yaxun

Paste Per Pajisjet Salduese Yaxun X
+
-
=

?
Porosit Tani

Paste Per Pajisjet Salduese Yaxun

Paste Per Pajisjet Salduese Yaxun
Paste Per Pajisjet Salduese Yaxun
Paste Per Pajisjet Salduese Yaxun

Paste Per Pajisjet Salduese Yaxun

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTE PER PAJISJET SALDUESE

MARKA : YAXUN

VECORI: MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJES SALDUESE, 

E OKSIDON MAJEN E PAJISJES PER RIPERTERIJE TE SAJ DHE PAJISJEN NE PERGJITHESI,

PERDORIM I THJESHTE DHE PRAKTIKE.

 

 

Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 600 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%