LLAMARINE PER QARQE TELEFONI BEST PER IPHONE 6 / X / XS / XR / XS MAX LLAMARINE PER QARQE TELEFONI BEST PER IPHONE 6 / X / XS / XR / XS MAX
Lek 0
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LLAMARINE PER QARQE MARKA : BEST PERSHTATET: IPHONE  VECORI: E THJESHTE PER TU PERDORUR EDHE PER TU VENDOSUR, PAJISJE SERVISI E CILESISE ME...
LLAMARINE PER QARQE TE THJESHTE / 3D BEST PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX LLAMARINE PER QARQE TE THJESHTE / 3D BEST PER IPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
Lek 0
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LLAMARINE PER QARQE MARKA : BEST PERSHTATET: IPHONE  VECORI: VJEN NE 2 MODELE, E THJESHTE PER TU PERDORUR EDHE PER TU VENDOSUR, PAJISJE...
PASTE ME SHIRINGE PER RIPARIM TELEFONASH BEST PASTE ME SHIRINGE PER RIPARIM TELEFONASH BEST
13%
Lek 1,300 Lek 1,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PASTE PER PAJISJET SALDUESE MARKA : BEST VECORI: PASTE QE VENDOSET NE SHIRINGE PER TE LEHTESUAR RIPARIMIN E TELEFONAVE TUAJ SMARTPHONE, E LEHTE PER...
MAJE METALIKE PER SALDIM YAXUN MAJE METALIKE PER SALDIM YAXUN
33%
Lek 400 Lek 600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : MAJE METALIKE PER SALDIM MARKA : YAXUN VECORI: MAJE METALIKE PER SALDIM,  E OKSIDON MAJEN E PAJISJES PER RIPERTERIJE TE SAJ DHE PAJISJEN...
KACAVIDE PRECIZE PER CMONTIM DHE RIPARIM TE TELEFONAVE 0.6 / 0.8 / 1.2 / 1.5 / T1 / T2 YAXUN KACAVIDE PRECIZE PER CMONTIM DHE RIPARIM TE TELEFONAVE 0.6 / 0.8 / 1.2 / 1.5 / T1 / T2 YAXUN
14%
Lek 2,500 Lek 2,900
PERSHKRIMI I PRODUKTIT EMRI : KACAVIDE PRECIZE PER CMONTIM DHE RIPARIM TE TELEFONAVE MARKA : YAXUN MADHESITE: 0.6 / 0.8 / 1.2 / 1.5 / T1 /...
LEVE SALDIMI (FEMER) PER NJESITE SALDUESE YAXUN LEVE SALDIMI (FEMER) PER NJESITE SALDUESE YAXUN
31%
Lek 900 Lek 1,300
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PAJISJE SALDIMI MARKA : YAXUN VOLTAZHI: 220V TEMPERATURA: NGA 200 DERI NE 480 GRADE   VECORI: ME GAME TE GJERE TE TEMPERATURES, PERDORET PER...
PAJISJE 2 NE 1 ME SALDUES METALIK DHE AJER TE NGROHTE PER RIPARIMIN E TELEFONAVE PAJISJE 2 NE 1 ME SALDUES METALIK DHE AJER TE NGROHTE PER RIPARIMIN E TELEFONAVE
10%
Lek 9,500 Lek 10,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PAJISJE PER RIPARIMIN E TELEFONAVE MARKA : YAXUN FUQIA: 170W VOLTAZHI: 220V TEMPERATURA: NGA 200 DERI NE 480 GRADE PESHA: 5KG PERMASAT: 7.5" x...
PAJISJE ELEKTRIKE PER XHAMAT E TELEFONAVE ME RREZE UV YAXUN PAJISJE ELEKTRIKE PER XHAMAT E TELEFONAVE ME RREZE UV YAXUN
23%
Lek 2,000 Lek 2,600
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PAJISJE ELEKTRIKE PER XHAMAT E TELEFONIT MARKA : YAXUN VOLTAZHI: 220V PERMASAT: 100mm x 230mm x 250mm PESHA: 920g PERMASAT: 137 * 168 * 114mm...
MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE YAXUN MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE YAXUN
25%
Lek 900 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJEVE SALDUESE MARKA : YAXUN VECORI: MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJES SALDUESE,  E OKSIDON MAJEN E PAJISJES PER RIPERTERITJE...
PAJISJE POWER SUPPLY PER FUQIZIMIN E RRJETIT YAXUN PAJISJE POWER SUPPLY PER FUQIZIMIN E RRJETIT YAXUN
22%
Lek 7,000 Lek 9,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PAJISJE POWER SUPPLY  MARKA : YAXUN FUQIA : 220V TEMPERATURA GJATE PUNES: NGA 0 DERI NE 400 GRADE VOLTAZHI: NGA VLERA 0 DERI...
LECKA PASTRIMI CILESORE PER XHAMA MBROJTES DHE AKSESOR CEL. DHE PER CDO PAISJE TJETER  TE MARKES BEST LECKA PASTRIMI CILESORE PER XHAMA MBROJTES DHE AKSESOR CEL. DHE PER CDO PAISJE TJETER  TE MARKES BEST
21%
Lek 1,100 Lek 1,400
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LECKE PASTRIMI MARKA : BESTMATERIALI : MICROFIBRA PESHA: 500gNGJYRA : E BARDHE VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, I KONTROLLUAR DHE TESTUAR SHKENCERISHT,...
PAJISJE PER HEQJE DHE RIPARIM TE XHAMAVE TE TELEFONAVE DHE JO VETEM ME VAKUM BEST PAJISJE PER HEQJE DHE RIPARIM TE XHAMAVE TE TELEFONAVE DHE JO VETEM ME VAKUM BEST
16%
Lek 10,500 Lek 12,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PAJISJE PER HEQJE DHE RIPARIM TE XHAMAVE MARKA : BEST VOLTAZHI: 220V / 110V VECORI: PERDORET PER CDO TOUCH SCREEN TE TELEFONAVE CELULAR...
PASTE NE FORME LIKUIDE PER TE SALDUAR QE PERDORET EDHE NE RREZET ULTRAVIOLET YAXUN PASTE NE FORME LIKUIDE PER TE SALDUAR QE PERDORET EDHE NE RREZET ULTRAVIOLET YAXUN
33%
Lek 800 Lek 1,200
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PASTE PER SALDIM MARKA : YAXUN VECORI: MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJES ELEKTRONIKE DHE JO VETEM,  PERDORET EDHE NE RREZET ULTRAVIOLET, PERDORET PER...
LENTE PER MIKROSKOP 0.5X, 1-7/8" 48mm BEST LENTE PER MIKROSKOP 0.5X, 1-7/8" 48mm BEST
18%
Lek 3,700 Lek 4,500
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : LENTE PER MIKROSKOP MARKA : BEST LENTET: 0.5X   VECORI: LENTE ME ZMADHIM 0.5X DHE PERMASE 1-7/8" 48mm, E LEHTE DHE KOMPAKTE, POASHTU EDHE...
PAJISJE PER SALDIM ME AJER BEST 220V PAJISJE PER SALDIM ME AJER BEST 220V
11%
Lek 34,000 Lek 38,000
Lek 34,000 Lek 38,000
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : PAJISJE PER SALDIM ME AJER MARKA : BEST FUQIA: 1000WAT VOLTAZHI: 220V TEMPERATURA: NGA 100 DERI NE 500 GRADE PESHA: 3.65KG VOLUMIT AJRIT:...
SET THIKE ME 12 KOKA TE NDRYSHME PER GDHENDJE DHE MULTIFUNKSIONALE BEST SET THIKE ME 12 KOKA TE NDRYSHME PER GDHENDJE DHE MULTIFUNKSIONALE BEST
17%
Lek 1,900 Lek 2,300
PERSHKRIMI I PRODUKTITEMRI : SET THIKE 12 NE 1 MARKA : BEST   MATERIALI : ABS   VECORI : SUPER THIKE 12 NE 1 ME 12 KOKA TE...
Items 1 to 16 of 20 total