Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Paste Ne Forme Likuide Per Te Salduar Qe Perdoret Edhe Ne Rrezet Ultraviolet Yaxun

Paste Ne Forme Likuide Per Te Salduar Qe Perdoret Edhe Ne Rrezet Ultraviolet Yaxun X
+
-
=

?
Porosit Tani

Paste Ne Forme Likuide Per Te Salduar Qe Perdoret Edhe Ne Rrezet Ultraviolet Yaxun

Paste Ne Forme Likuide Per Te Salduar Qe Perdoret Edhe Ne Rrezet Ultraviolet Yaxun
Paste Ne Forme Likuide Per Te Salduar Qe Perdoret Edhe Ne Rrezet Ultraviolet Yaxun
Paste Ne Forme Likuide Per Te Salduar Qe Perdoret Edhe Ne Rrezet Ultraviolet Yaxun

Paste Ne Forme Likuide Per Te Salduar Qe Perdoret Edhe Ne Rrezet Ultraviolet Yaxun

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASTE PER SALDIM

MARKA : YAXUN

VECORI: MATERIAL PER RIPERTERIM TE PAJISJES ELEKTRONIKE DHE JO VETEM, 

PERDORET EDHE NE RREZET ULTRAVIOLET,

PERDORET PER THUAJSE CDO PAJISJE PER TE CILEN JU KENI NEVOJE,

PERDORIM I THJESHTE DHE PRAKTIKE.

 

 

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 800 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Paisje Servisi
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%