Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun

Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun

Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun

Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 900 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PAJISJE SALDIMI

MARKA : YAXUN

VOLTAZHI: 220V

TEMPERATURA: NGA 200 DERI NE 480 GRADE

 

VECORI: ME GAME TE GJERE TE TEMPERATURES, PERDORET PER NJESITE SALDUESE YAXUN,

LEVA E SALDIMIT ESHTE FEMER,

E LEHTE PER TU PERDORUR DHE ME MATERIALIN DHE CILESINE ME TE MIRE,

 

 

 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Paisje Servisi
Llamarine Per Qarqe Telefoni Best Per Iphone 6 / X / Xs / Xr / Xs Max
best
Lek 0
Llamarine Per Qarqe Te Thjeshte / 3d Best Per Iphone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
best
Lek 0
Oferte
Paste Me Shiringe Per Riparim Telefonash Best
best
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%
Oferte
Maje Metalike Per Saldim Yaxun
yaxun
Oferte Lek 400 Cmimi real Lek 600 Ulje 33%
Oferte
Leve Saldimi (Femer) Per Njesite Salduese Yaxun
yaxun
Oferte Lek 900 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 31%