Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite
Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite

Ore Inteligjente Me Bluetooth Xiaomi Mi Lite

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : PC ( TRUPI I ORES ) + TPU ( RRIPI )

NGJYRA : E ZEZE / BLU E ERRET / FILDISH ( BEZHE )

PERMASA E EKRANIT: 1.4INC

REZOLUCIONI I EKRANIT : 320 x 320px

PERMASA E ORES : 41 x 35 x 10.9mm ( 11.9mm TEK SENSORI )

GJATESIA E RRIPIT : 125mm + 89mm

LIDHJE : BLUETOOTH + APLIKACIONI PERKATES

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

KAPACITETI I BATERISE : 230mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / STANDBY RRETH 9 DITE

VECORI : DIZENJIM KOMPAKT DHE MODERN, ME 1000+ KOMBINIME TE PERSONALIZUARA, PAMJE E RE SA HERE TE DESHIRONI,

ORA MI LITE NUK ESHTE THJESHT NJE ORE INTELIGJENTE, AJO KA PERSONALITETIN E SAJ UNIK, MBI 120 TEMATIKE TE ORES DHE PERSONALIZIM I WALLPAPER-IT TE ORES PER T'JU PERSHTATUR GJITHMONE STILIT TUAJ,

EKRANI 1.4 INCH ME NGJYRA DHE PREKJE 

BLUETOOTH 4.2 MUNDESON NJE LIDHJE STABEL TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP67, SUPORTON RREGULLIMIN AUTOMATIK TE NDRIÇIMIT. GJITHÇKA QE DUHET TE DINI NE NJE EKRAN,

ORA MI LITE MUND TE BEHET TRAJNERI JUAJ PERSONAL SHUME LEHTE FALE 11 MENYRAVE TE SHUMTA TE SUPORTUARA PER STERVITJE, KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE ATM 5 PER REZISTENCE NDAJ UJIT DERI NE 50m:

VRAPIM NE NATYRE, PISTE VRAPI, ÇIKLIZEM NE NATYRE, NOT NE UJE TE HAPUR, STIL I LIRE, NOT NE PISHINE, KRIKET, ALPINIZEM, VRAP, ECJE, ÇIKLIZEM NE AMBIENTE TE MBYLLURA

PAVARESISHT NESE JENI BRENDA APO JASHTE, ORA MI LITE MBAN SHENIM LEVIZJET TUAJA NE KOHE REALE DHE SUPORTON VENDNDODHJEN TUAJ SPECIFIKE NE CDO KOHE,

SISTEMI I SAKTE I POZICIONIMIT TE DYFISHTE SATELITOR
EKSPLORONI PAFUND ME POZICIONIMIN GPS+GLONASS DHE SENSORE TE SHUMTE INTELIGJENTE, ORA MUND TE GJURMOJE ME SAKTESI TRAJEKTOREN, SHPEJTESINE, DISTANCEN DHE KALORITE E DJEGURA.

AJO MUND TE MASE GJITHASHTU ÇDO NDRYSHIM NE RRAHJET E ZEMRES, DUKE OFRUAR NJE PAMJE TE QARTE TE STATUSIT TUAJ TE STERVITJES.

MONITORONI PROFESIONALISHT SHENDETIN TUAJ, FALE GJURMIMIT TE GJENDJES TUAJ FIZIKE,

MONITORIMI I RRAHJEVE TE ZEMRES
E PAJISUR ME NJE SENSOR PPG, ORA MUND TE ZBULOJE ME SAKTESI RRAHJET E ZEMRES SUAJ 24 ORE NE DITE DHE T'JU NJOFTOJE KUR RRAHJET E ZEMRES SUAJ SHKOJNE MBI NIVELET NORMALE.

AJO GJITHASHTU MUND TE RUAJE TE DHENAT TUAJA TE RRAHJEVE TE ZEMRES GJATE PUSHIMIT PER 30 DITE PER TE NDIHMUAR NE MONITORIMIN E NDRYSHIMEVE AFATGJATA TE RRAHJEVE TE ZEMRES.

MONITORIMI I GJUMIT
ANALIZONI CILESINE E GJUMIT TUAJ DUKE REGJISTRUAR TE DHENA TE PLOTA TE GJUMIT SI GJUMI I THELLE, GJUMI I LEHTE DHE KOHEZGJATJA E GJUMIT PER TE NDIHMUAR NE RUAJTJEN E NJE RUTINE TE MIRE GJUMI.

FRYMEMARRJE
KRYENI USHTRIME TE FRYMEMARRJES TE DREJTUARA PER 1 DERI NE 5 MINUTA ME NJE RITEM TE CAKTUAR PER TE LEHTESUAR STRESIN NE ÇDO KOHE DHE KUDO.

TE DHENAT DITORE TE SHENDETIT ME NJE SHIKIM
ORA REGJISTRON TE DHENAT TUAJA DITORE TE RRAHJEVE TE ZEMRES, STERVITJES DHE GJUMIT, DUKE U SIGURUAR QE TE JENI TE INFORMUAR MIRE PER GJENDJEN TUAJ SHENDETESORE.

JETEGJATESIA E BATERISE JU OFRON PERDORIM DERI NE 9 DITE DUKE KURSYER VESHTIRESINE E KARIKIMIT TE PERDITSHEM.

FUNKSIONE ME PRAKTIKE NE KYÇIN TUAJ TE DORES
REGJISTRIMET DITORE TE KALORIVE TE DJEGURA, NUMERIMIT TE HAPAVE DHE KOHES QE KENI QENDRUAR NE KEMBE.

SHIKONI NE ÇAST TELEFONATAT, MESAZHET ME TEKST DHE NJOFTIMET E APLIKACIONEVE.

KONTROLLONI MUZIKEN DUKE E MBAJTUR TELEFONIN NE XHEP.

SINJALIZIMET JOAKTIVE PER T'JU KUJTUAR TE QENDRONI AKTIV.

APLIKACIONE TE TJERA KRYESORE PERFSHIJNE:

GJETJA E TELEFONIT
RAPORTI I MOTIT
ZILE ALARM
KRONOMETER
ELEKTRIK DORE
KOHEMATES

I PERSHTATSHEM PER CDO CELULAR INTELIGJENT ME SISTEM ANDROID DHE IOS( PERDORUESIT E ANDROID DUHET TE INSTALOJNE APLIKACIONIN XIAOMI WEAR PER TE LIDHUR OREN, NDERSA PERDORUESIT E IOS DUHET TE INSTALOJNE APLIKACIONIN XIAOMI WEAR LITE )

Cmimi real Lek 12,500 Oferte Lek 10,900 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente E Magjishme Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,900 Ulje 20%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Moxom Ultra
moxom
Oferte Lek 4,800 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 13%
Oferte
Ore Inteligjente Moderne Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 24%