Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera

Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE

EKRANI : EKRAN TFT ME PREKJE 1,44 INÇ

REZOLUCIONI : 128 x 128

BATERIA : BATERI LITIUM-JON 400 mAh

LIDHSHMERIA : BLUETOOTH 4.0

KAMERA : KAMERA E PERPARME 0.3MP

SENSORET : G-SENSOR, MONITOR I RRAHJEVE TE ZEMRES

KUJTESA : 32 MB RAM + 32 MB ROM

REZISTENCA NDAJ UJIT : IP67

VECORI :

 • TELEFONATA ME VIDEO : FEMIJET MUND TE BEJNE DHE TE MARRIN VIDEOTELEFONATA ME PRINDERIT OSE KONTAKTET E MIRATUARA, DUKE LEJUAR NDERVEPRIM BALLE PER BALLE EDHE KUR NUK JANE FIZIKISHT BASHKE. KJO MUND TE JETE NJE MENYRE E SHKELQYER QE PRINDERIT TE QENDROJNE TE LIDHUR ME FEMIJET E TYRE DHE QE FEMIJET TE NDIHEN ME TE LIDHUR ME TE DASHURIT KUR JANE LARG SHTEPISE
 • GJURMIMI ME GPS : PRINDERIT MUND TE SHOHIN VENDNDODHJEN E FEMIJES SE TYRE NE KOHE REALE NE NJE HARTE DUKE PERDORUR FUNKSIONIN E GJURMIMIT GPS TE ORES. KJO MUND TE SIGUROJE PAQE MENDORE PER PRINDERIT DHE T'I NDIHMOJE ATA TE MBAJNE FEMIJET E TYRE TE SIGURT
 • ALARMI SOS : NE RAST URGJENCE, FEMIJET MUND TE SHTYPIN BUTONIN SOS NE ORE PER TE DERGUAR NJE ALARM PER PRINDERIT OSE KUJDESTARET. KY MUND TE JETE NJE SHPETIMTAR NE SITUATAT KUR NJE FEMIJE HUMBET, LENDOHET OSE ESHTE NE RREZIK
 • TELEFONATA : FEMIJET MUND TE BEJNE DHE TE MARRIN TELEFONATA ZANORE ME PRINDERIT OSE KONTAKTET E MIRATUARA DUKE PERDORUR MIKROFONIN DHE ALTOPARLANTIN E INTEGRUAR TE ORES. KJO MUND TE JETE NJE MENYRE E PERSHTATSHME PER PRINDERIT QE TE QENDROJNE NE KONTAKT ME FEMIJET E TYRE DHE QE FEMIJET TE BEJNE THIRRJE ME MIQTE DHE FAMILJEN
 • MESAZHE : FEMIJET MUND TE DERGOJNE DHE MARRIN MESAZHE ME TEKST ME PRINDERIT OSE KONTAKTET E MIRATUARA DUKE PERDORUR EKRANIN ME PREKJE TE ORES. KJO MUND TE JETE NJE MENYRE ARGETUESE DHE E PERSHTATSHME PER FEMIJET PER TE KOMUNIKUAR ME TE TJERET
 • LOJERA DHE AKTIVITETE : ORA VJEN ME NJE SERE LOJERASH DHE AKTIVITETESH PER T'I ARGETUAR FEMIJET, TE TILLA SI LOJERA MATEMATIKORE
 • MONITORIMI I RRAHJEVE TE ZEMRES : ORA MUND TE MONITOROJE RRAHJET E ZEMRES SE FEMIJES, GJE QE MUND TE JETE E DOBISHME PER PRINDERIT QE JANE TE SHQETESUAR PER SHENDETIN DHE GJENDJEN FIZIKE TE FEMIJES SE TYRE
Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 5,900 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Karte SIM 4G & Kamera Ultra
tjeter
Oferte Lek 7,300 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco Ultra
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,800 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Me Karte SIM & Kamera
smart watch
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 6,900 Ulje 14%
Oferte
Ore Inteligjente E Magjishme Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,900 Ulje 20%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Moxom Ultra
moxom
Oferte Lek 4,800 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 13%
Oferte
Ore Inteligjente Moderne Me Bluetooth 5.0
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 5,900 Ulje 24%