Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO
Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO

Mbajtese Telefoni Dhe Tableti E Lakueshme Per Tavoline XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI E LAKUESHME

MARKA : XO

MATERIALI :  PC + ALUMIN

PERSHTATJA : PER PAISJET ME GJERESI DERI NE 11 INC

NGJYRA : E ZEZE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE TELEFONIT,

KAPESE ME GJERESI TE RREGULLUESHME DERI NE 11 INC PER T'U FIKSUAR NE VENDE TE NDRYSHME

LIRONI DUART DHE SHIJONI ME SHUME INTERAKTIVITETIN ME PAISJEN TUAJ,

SIPERFAQE KONTAKTI PREJ SILIKONI NUK E DEMTON VENDIN KU FIKSOHET DHE AS PAJISJEN QE KAPET NE TE

FLEKSIBEL DHE ME KEND TE RREGULLUESHEM E RROTULLIM 360°,

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I TELEFONIT NE CDO VEND DHE CDO KOHE

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%