Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco

Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco

Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco
Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco
Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco
Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco
Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco

Mbajtese Magnetike Celulari Per Kroskot Te Makines Hoco

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE UNIVERSALE CELULARI PER MAKINE

MARKA : HOCO

MATERIALI : ABS + MAGNET

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4 - 6.7 INÇ

VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI 

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

TEHERQJE MAGNETIKE E FORTE, SIDOMOS PER SERINE E IPHONE 12 / 13 / 14

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE E VOGEL ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%