Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra

Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

 EMRI : MBAJTESE CELULARI PER BICIKLETE OSE MOTOR

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + METAL

PERSHTAT PER : TELEFONAT NGA 4.7 DERI NE 7.5 INÇ

NGJYRA : E ZEZE 

VECORI : KAPJE E SIGURTE,

DIZENJIM MODERN, PERDORET LEHTE,

VESHJE 360° KUNDER UJIT DHE SHIUT,

MBOJTJE NGA GODITJET, ME RROTULLIM DERI NE 360 GRADE,

MATERIAL I DURUESHEM DHE I BUTE QE NUK GERVISHT TELEFONIN TUAJ

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,500 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%