Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax

Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax

Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax
Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax

Mbajtese Celulari Elektrike Me Sensore Kapes Me Bateri Per Makine Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI :  MBAJTESE CELULARI ELEKTRIKE PER MAKINE

MARKA : REMAX

MATERIALI : PC + TPE

PERSHTATSHMERIA : TELEFONAT ME EKRAN 4.7 - 6.5 INÇ

VECORI : SENSORE KAPES ME RREZE INFRA TE KUQE JU DHUROJNE NJE VENDOSJE PRAKTIKE TE TELEFONIT TUAJ ME NJE DORE, PA JU TERHEQUR VEMENDJEN NGA RRUGA,

KEND I RREGULLUESHEM KAPES DERI NE 360° PER TE GJETUR PAMJEN E DUHUR,

CILESIA PREMIUM, MATERIAL I DURUESHEM DHE JETEGJATESIA JANE PIKAT E FORTA TE KARIKUESIT WIRELESS,

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,200 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Moxom Per Motor Qe Kapet Te Pasqyra
moxom
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%