Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus X1 Gaming Me Ndricues Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING

MATERIALI : PC + SILIKON

NGJYRA : E ZEZE DHE GRI, ME NDRICUES

E PERSHTATSHME ME : KOMPJUTER ME PORTE USB

GJATESIA E KABELLIT : 1.5M

PERSHTATET: WINDOWS PC, ANDROID, LINUX.

VECORI : DIZENJIM ERGONOMIK, I PERSHTATSHEM PER TE GJITHE LLOJET E DUARVE DHE KOMPJUTERAVE

6 BUTONA TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

NDRICUES TE MODALITETIT RGB PER PAMJE FANTASTIKE DHE NDJESI GAMING TE PAKRAHASUESHME,

SENSOR OPTIK ME 4800 DPI, SJELL ME SHUME PRECIZION PER TE RRITUR PERFORMANCEN TUAJ

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE REZISTENTE, TE CILESUAR DERI NE 10 MILION KLIKIME

I LEHTE NE PERDORIM DHE UNIVERSAL PER TE GJITHA MOSHAT

BEHUNI LOJTARI ME I MIRE QE MUND TE JENI

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,600 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900