Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires
Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Maus X1 Gaming Me Drita Led Rgb Per Kompjuter Qe Programohet Sipas Deshires

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,600 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING

MATERIALI : PC + SILIKON

NGJYRA : E ZEZE DHE GRI, ME DRITA LED

E PERSHTATSHME ME : KOMPJUTER ME PORTE USB

GJATESIA E KABELLIT : 1.5M

PERSHTATET: WINDOWS PC, ANDROID, LINUX.

VECORI : DIZENJIM ERGONOMIK, I PERSHTATSHEM PER TE GJITHE LLOJET E DUARVE DHE KOMPJUTERAVE

6 BUTONA TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

DRITA LED TE MODALITETIT RGB PER PAMJE FANTASTIKE DHE NDJESI GAMING TE PAKRAHASUESHME,

SENSOR OPTIK ME 4800 DPI, SJELL ME SHUME PRECIZION PER TE RRITUR PERFORMANCEN TUAJ

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE REZISTENTE, TE CILESUAR DERI NE 10 MILION KLIKIME

I LEHTE NE PERDORIM DHE UNIVERSAL PER TE GJITHA MOSHAT

BEHUNI LOJTARI ME I MIRE QE MUND TE JENI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900