Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me NdricuesRgb

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MATERIALI : ABS

DPI : 800 - 1200 - 2400 - 3200

NGJYRA : E ZEZE ( NDRICUES NDRYSHON VAZHDIMISHT GJATE PERDORIMIT )

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.8m

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE REZISTENT,

KABELL I THURRUR ME STANDARDIN USB 3.0 PER LIDHJE TE SHPEJTE DHE REAGIM TE MENJEHERSHEM,

10 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

BUTONE TE DEDIKUAR PER DPI, ZGJIDHNI MES SHKALLEVE TE DPI NE MOMENT TEKSA E PERDORNI MAUSIN,

PAMJE GAMING ME NDRICUES, PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA,

PRAKTIK DHE I LEHTE PER TE MOS JU LODHUR GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,900 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900