Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Ndricues Rgb

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MATERIALI : ABS

DPI : 1000 - 1600 - 2400 - 3200

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE ( NDRICUES NDRYSHON VAZHDIMISHT GJATE PERDORIMIT )

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.42m

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE REZISTENT,

KABELL I THURRUR ME STANDARDIN USB 3.0 PER LIDHJE TE SHPEJTE DHE REAGIM TE MENJEHERSHEM,

6 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

BUTON I DEDIKUAR PER DPI, ZGJIDHNI MES SHKALLEVE TE DPI NE MOMENT TEKSA E PERDORNI MAUSIN,

PAMJE GAMING ME NDRICUES, PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA,

PRAKTIK DHE I LEHTE PER TE MOS JU LODHUR GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900