Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb
Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb

Maus Gaming Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita Led Rgb

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,900 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MATERIALI : ABS

DPI : 800 - 1200 - 2400 - 3200

NGJYRA : E ZEZE ( DRITA LED NDRYSHON VAZHDIMISHT GJATE PERDORIMIT )

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.8m

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE REZISTENT,

KABELL I THURRUR ME STANDARDIN USB 3.0 PER LIDHJE TE SHPEJTE DHE REAGIM TE MENJEHERSHEM,

10 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

BUTONE TE DEDIKUAR PER DPI, ZGJIDHNI MES SHKALLEVE TE DPI NE MOMENT TEKSA E PERDORNI MAUSIN,

PAMJE GAMING ME DRITA LED, PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA,

PRAKTIK DHE I LEHTE PER TE MOS JU LODHUR GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900