Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional

Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional X
+
-
=

?
Porosit Tani

Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional

Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional
Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional

Masazhator Xiaomi Si Jastek Multifunksional

PERSHKRIMI

EMRI : MASAZHATOR JASTEK

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : ABS + PU

PERMASA : 310 x 210 x 127mm

KAPACITETI I BATERISE : 2600mAh

KOHA NE KARIKIM : 2 - 4 ORE

PESHA : 1.45kg

VECORI : NUK DO KENI ME DHIMBJE TE MUSKUJVE, MULTIFUNKSIONALE PER TE GJITHE PJESET E TRUPIT,

SPECIFIKISHT PER MESIN APO QAFEN TUAJ,

E PROVUAR SKENCERISHT DHE E PAJISUR ME CERTIFIKATA SIGURIE PER PERDORUESIT,

MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

E KRIJUAR ERGONOMIKISHT PER T'JU PERSHTATUR GJYMTYREVE TUAJA,

NUK KA RENDESI NESE DESHIRONI TE MASAZHONI QAFEN TUAJ, MESIN APO KEMBET,

BATERI JETEGJATE PER PERDORIM SA ME EFIKAS,

E PAJISUR ME PELHURE TE BUTE DHE TE REHATSHME,

I DIZENJUAR ME MATERIAL REZISTENT PER PERDORIM TE SHPESHTE,

PERMASAT PRAKTIKE DHE PESHA E LEHTE, ME PAMJE SERIOZE PER T'U PERDORUR KUDO,

SHUME I SIGURT PRANDAJ MUND TE PERDORET KUDO DHE NGA CDOKUSH,

Cmimi real Lek 22,000 Oferte Lek 12,900 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%