Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Masazhator Xiaomi Per Kembet

Masazhator Xiaomi Per Kembet X
+
-
=

?
Porosit Tani

Masazhator Xiaomi Per Kembet

Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet
Masazhator Xiaomi Per Kembet

Masazhator Xiaomi Per Kembet

PERSHKRIMI

EMRI : MASAZHATOR PER KEMBET

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : ABS + PU

PERMASA : 345 x 320 x 150mm

FUQIA NE HYRJE : 220V-240V 50Hz

FUQIA NE DALJE : 30W

PESHA : 2.4kg

VECORI : NUK DO KENI ME DHIMBJE TE KEMBEVE, SIDOMOS EFIKASE PER PERSONAT QE QENDROJNE NE KEMBE PER KOHE TE GJATE,

E PROVUAR SKENCERISHT DHE E PAJISUR ME CERTIFIKATA SIGURIE PER PERDORUESIT,

MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

E KRIJUAR ERGONOMIKISHT PER T'JU PERSHTATUR KEMBEVE TUAJA,

LIDHJE DIREKT ME RRYME, E SIGURT PER JU DHE AMBIENTIN TUAJ,

E PAJISUR ME PELHURE TE BUTE DHE TE REHATSHME,

I DIZENJUAR ME MATERIAL REZISTENT PER PERDORIM TE SHPESHTE,

PERMASAT PRAKTIKE DHE PESHA E LEHTE, ME PAMJE SERIOZE PER T'U PERDORUR KUDO,

SHUME I SIGURT PRANDAJ MUND TE PERDORET KUDO DHE NGA CDOKUSH,

Cmimi real Lek 20,000 Oferte Lek 12,000 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%