Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

Llampe Multifunksionale Qetesuese Me Ndriçim Ideal Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMPE LEXIMI

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS + HEKUR

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

TEMPERATURA E DRITES : 3000K - 6000K

PERMASA E BAZES : 20 x 30 cm

PESHA : 2.15KG

VECORI : •DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE, PA DRITE TE DEMSHME BLU

• DIZAJN I VEÇANTË ME INTERPRETIM TË LARTË TË NGJYRAVE, I PËRSHTATSHËM PËR PUNË NË DESKTOP, MAKEUP, LEXIM,  ETJ.

• BAZE E FORTE DHE E GJATE PER TE GJITHE PERDORIMET,

• MATERIAL ME ALIAZH ALUMINI, JETEGJATE DHE REZISTENTE NDAJ PERDORIMIT DHE KOHES

• TAPA SILIKONI QE E MBAJNE NE VEND, KUNDER RRESHQITJES

• DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

• TEMPERATURA E RREGULLUESHME E NGJYRAVE 3000K-6000K JU LEJON TË KENI LEHTËSISHT DRITË TË NGROHTË OSE DRITË TË FTOHTË DHE 10 NIVELE TË NDRIÇIMIT TË RREGULLUESHËM, MUND TË PLOTËSOJNË NEVOJAT TUAJA PËR DRITË NË KUSHTE TË NDRYSHME PËRDORIMI.

• TRUPI I LLAMBËS MUND TË RROTULLOHET LIRSHËM 270°, JU MUND TË RREGULLONI KËNDIN E NDRIÇIMIT LEHTËSISHT, SHUMË FLEKSIBËL PËR T'U PËRDORUR.

• MBËSHTETJA E DRITËS METALIKE ME LARTËSI TË RREGULLUESHME 40CM-120CM JU MUNDËSON TË VENDOSNI DRITËN NË DYSHEME PËR PËRDORIM TË QËNDRUESHËM DHE TË PËRSHTATSHËM.

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 3,500 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%