Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike

Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike

Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike
Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike

Llambe Tavoline Pluskuese LED Magnetike

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI

MATERIALI : ABS

DIAMETRI I BAZES : 15cm

FUQIA NE HYRJE : 12V - 1A

FUQIA E LLAMBES : 4W

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE

TEMPERATURA E DRITES : 1800K

VECORI : DRITA LED FANTASTIKE, JETEGJATE DERI NE 50,000 ORE  DHE QETESUESE PER SYTE, PA DRITE TE DEMSHME 

DIZENJIM PLUSKUES ME MAGNET, PA FILETIM DHE PA NGECJE

MATERIAL PLASTIKE, JETEGJATE DHE REZISTENTE NDAJ PERDORIMIT DHE KOHES

KEMBE SILIKONI QE E MBAJNE NE VEND, KUNDER RRESHKITJES

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE PESHES SUPER TE VOGEL

Cmimi real Lek 11,000 Oferte Lek 8,900 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%