Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline LED XO

Llambe Tavoline LED XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline LED XO

Llambe Tavoline LED XO
Llambe Tavoline LED XO
Llambe Tavoline LED XO
Llambe Tavoline LED XO

Llambe Tavoline LED XO

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PP

FUQIA NE HYRJE : 5V - 1A

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

FUQIA E LLAMBES : 1.5W

NGJYRA E LLAMBES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

TEMPERATURA E LLAMBES : 4000K

VECORI : LLAMBE EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE, PA LLAMBE TE DEMSHME BLU

MATERIAL ME ALIAZH ALUMINI, JETEGJATE DHE REZISTENTE NDAJ PERDORIMIT DHE KOHES

TAPA SILIKONI QE E MBAJNE NE VEND, KUNDER RRESHKITJES

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE PESHES SUPER TE VOGEL

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,200 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%