Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum

Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum

Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum
Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum

Llambe Tavoline Led Baseus Full Spectrum

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ALIAZH ALUMINI

FUQIA E LLAMBES : 14W

NGJYRA E LLAMBES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

TEMPERATURA E LLAMBES : 4000K

VECORI : LLAMBA EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE, PA LLAMBE TE DEMSHME BLU

MATERIAL ME ALIAZH ALUMINI, JETEGJATE DHE REZISTENTE NDAJ PERDORIMIT DHE KOHES

TAPA SILIKONI QE E MBAJNE NE VEND, KUNDER RRESHKITJES

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE PESHES SUPER TE VOGEL

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 5,900 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%